KOLONIA SIELCE OFFICE – DOBRY KLIMAT DLA TWOJEGO BIZNESU

Kolonia Sielce Office położona jest w samym sercu mokotowskich Sielc. Nowoczesna i funkcjonalna architektura budynku, dobry dojazd i liczne miejsca parkingowe sprawiają, że jest doskonałym miejscem do rozwoju biznesu. Sąsiedztwo biurowców, zakładów usługowych, budynków mieszkalnych i terenów zielonych zapewnia równowagę architektoniczną okolicy i infrastruktury komunikacyjnej. Dzielnica należy do najmniej zakorkowanych w Warszawie.

Kolonia Sielce Office to nowa jakość zabudowy, która stworzy kameralną pierzeję i ożywi okolicę – na parterze przewidziane są atrakcyjne lokale usługowe.

KOMUNIKACJA

Odległość od ścisłego centrum wynosi ok. 5 km, okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. Ulicami Gagarina, Chełmską, Belwederską i Czerniakowską kursują autobusy wielu linii miejskich, co stanowi doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. W 2019 – 2020 r. zaplanowana jest budowa linii tramwajowej łączącej Sielce z Wolą, Centrum oraz Wilanowem. Dzięki rozbudowanym arteriom dojazd samochodem jest również szybki i łatwy. Odległość od Lotniska Chopina to zaledwie 8 km.

MIEJSCE SPOTKAŃ

Sielce to doskonała przestrzeń do rozwijania relacji biznesowych na wielu płaszczyznach. Okoliczne restauracje i kawiarnie zapewniają miejsca na służbowe spotkania zarówno w mniej formalnych okolicznościach, jak i w tych najbardziej wymagających i eleganckich.